All Products
-
Mr. Umar JibrilWe have been cooperating with Silver Star since the year of 2011, our first chicken farm layer cage order is also very strong so far. High quality and durable cages, i am very satisfied. -
Mr. BryanSiver Star battery chicken cage is worth to order: Last year we cooperated first time on hot dip galvanizing layer chicken cage. I was really surprised with the poultry cage when i recevied. What's more, Siver Star gave us more patient installation guidance. Now my farm is running very well, soon i will prepare for my second house. -
Mr. Halim SatriaIt is unforgettable for us to meet on exhibition booth, we talked with Silver Star manager Ms. Joise, and started our first business for my new chicken farms with automatic chicken cage. Ms. Joise send the engineer to guide installation for me, easy to operate, i am thankful.
H Type Galvanized Layer Battery Chicken Cages For 10000 Birds Poultry In Ethiopia
| Product Name: | H Type Galvanized Layer Battery Chicken Cages |
|---|---|
| Material: | Q235A Hot Dipped Galvanized Steel Wire Mesh |
| Type: | H Type Layer Chicken Cage |
Coop Broiler Battery Chicken Cage Automatic Poultry Farm H Type 3 Tiers 4 Tiers
| Product Name: | H Type 3 Tiers 4 Tiers Broiler Chicken Battery Cage |
|---|---|
| Material: | Q235A Hot Dipped Galvanized |
| Type: | H Type Broiler Chicken Cage |
Automatic Hens Battery Layer Chicken Cages A Type House System Customized
| Product Name: | A Type Battery Layer Chicken Cages |
|---|---|
| Material: | Q235A Hot Dipped Galvanized Steel Wire Mesh |
| Type: | A Type Layer Chicken Cage |
A Type Battery Layer Chicken Cage For Poultry Farm With 96 / 128 Birds Capacity
| Product Name: | Battery A Type Layer Chicken Cage |
|---|---|
| Material: | Q235A Hot Dipped Galvanized |
| Type: | A Type Layer Chicken Cage |
Hens Layer Battery Chicken Cages System H Type Galvanized 384 Birds / Set
| Product Name: | H Type Battery Laying Hens Cage System Design Layer Chicken Cages |
|---|---|
| Material: | Q235A Hot /Cold Dipped Galvanized Steel Wire Mesh |
| Type: | H Type Layer Chicken Cage |
Kenya H Type 3 / 4 Layers Chicken Layer Cages Poultry Farm Breeding System
| Product Name: | H Type 3 / 4 Layers Chicken Layer Cages |
|---|---|
| Material: | Q235A Hot Dipped Galvanized Steel Wire Mesh |
| Type: | H Type Layer Chicken Cage |
120 Birds Battery Chicken Cage Nigeria Poultry Farm Galvanized Q235 3 Layers
| Prodcuct Name: | Galvanized Q235 3 Layers 120 Birds Battery Chicken Cage |
|---|---|
| Material: | Q235A Hot /Cold Dipped Galvanized Steel Wire Mesh |
| Type: | H Type Layer Chicken Cage |
Layer Chicken Egg Cage Battery Cages For Farm 3 Tiers 4 Tiers
| Product Name: | 3 Tiers 4 Tiers Layer Chicken Egg Cage Battery Cages For Chicken Farm |
|---|---|
| Material: | Q235A Hot Dipped Galvanized Steel Wire Mesh |
| Type: | A Type Layer Chicken Cage |
3 Tiers 4 Tiers Layer Chicken Battery Cage In Poultry Farm A Type
| Product Name: | A Type 3 Tiers 4 Tiers Layer Chicken Battery Cage In Poultry Farm |
|---|---|
| Material: | Q235A Hot Dipped Galvanized Steel Wire Mesh |
| Type: | A Type Layer Chicken Cage |
H Type Battery Layer Eggs Chicken Cage Laying Hens Cold Dipped 8Tiers
| Product Name: | H Type Battery Layer Eggs Chicken Egg Laying Hens Chicken Cage |
|---|---|
| Material: | Q235A Hot /Cold Dipped Galvanized Steel Wire Mesh |
| Type: | H Type Layer Chicken Cage |

